Ο Αρόλντ Μουκουντί ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, και αποτελεί τον μοναδικό παίκτη στον οποίο δεν μπορεί να υπολογίζει ο Ματίας Αλμέιδα ενόψει ΠΑΟΚ.
Η ΑΕΚ συνεχίζει την προετοιμασία της για το ντέρμπι της Κυριακής (28/04) με τον ΠΑΟΚ, γνωρίζοντας πως ενδεχόμενο τρίποντο θα ισοδυναμεί στην ουσία με κατάκτηση του τίτλου.
Το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετωπίζει η Ένωση πρόκειται για τον Αρόλντ Μουκουντί, ο οποίος ακολούθησε γι’ ακόμη μία φορά ατομικό πρόγραμμα στη σημερινή προπόνηση στα Σπάτα (26/04), και δεν θα προλάβει τον αγώνα της Τούμπας.
Όλοι οι υπόλοιποι, υπολογίζονται κανονικά από τον Ματίας Αλμέιδα, για το κομβικό ματς με τον «δικέφαλο του βορρά».
![](https://i0.wp.com/aek-fans.gr/wp-content/uploads/2019/06/aek-fans-profile.png?fit=240%2C240&ssl=1)